Uitslag Grote Verloting 2017 De uitslag van de Grote Verloting 2017 is bekend.

Lees meer >>
In memoriam - Mikel van Dijk Afgelopen donderdag 4 januari is geheel onverwacht de dirigent van het jeugdorkest, Mikel van Dijk, overleden. Hij was sinds april vorig jaar aan onze vereniging verbonden.

Lees meer >>

Dirigent Mikel van Dijk overleden – Nieuwjaarsconcert afgelast

Donderdag 4 januari hebben wij het verschikkelijke bericht ontvangen dat onze jeugddirigent Mikel van Dijk plotseling overleden is.
Mikel was 21 jaar en sinds april 2017 verbonden aan ons jeugdorkest als dirigent.

Na overleg met diverse jeugdorkestleden en hun ouders, jeugdbestuur en bestuur hebben we gemeend uit respect voor Mikel en zijn familie, de emotionele weerslag op de jeugdleden en geheel PJ het Nieuwjaarsconcert van zaterdag 6 januari geen doorgang te laten vinden.

Ons medeleven gaat uit naar de familie van Mikel en allen die hem dierbaar zijn.
De jeugdorkest leden en iedereen die Mikel heeft gekend heel veel sterkte toegewenst.